Блог | Андрей Цаплиенко: Путин хочет наступать еще в двух направлениях

Путин хочет наступать еще в двух направлениях

Близкие к кремлю источники сообщают, что сейчас Путин настаивает на необходимости наступления на двух дополнительных направлениях, на Киев со стороны Республики Беларусь и на Харьков из Белгородской области.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Диктатор вважає, що мобілізація п'ятисот тисяч людей дає можливості так заткнути дірки на вже існуючих напрямках та створити два нові.

На думку путіна, яку підтримує Суровікін, західного озброєння вистачає на утримання Україною поточної ситуації на фронті, але при появі двох нових напрямків можливості наступу українських військ закінчаться, частину озброєнь українське військове керівництво буде змушене перекинути на нові напрямки, а захід оперативно додаткові постачання озброєнь організувати не зможе.

Путін висловив упевненість, що за "правильного" підходу до планування та керівництва наступу на двох нових напрямках, фронт у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях з українського боку "посиплеться" і це забезпечить нові захоплення території України російськими військами.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...