Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Орест Сохар: Reuters нашла тайные документы россиян и назвала самые слабые точки их войск

Reuters нашла тайные документы россиян и назвала самые слабые точки их войск

Хорошие новости от Reuters: агентство ознакомилось с документами, найденными на заброшенном российском командном пункте в Балаклее Харьковской области, и констатирует деградацию рашистов. В фактах это выглядит так:

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

– Підрозділи поблизу Балаклії були сильно недоукомплектовані: бойовий батальйон сформований на 19,6%, а резервний – 23%.

– У вояків - низький моральний дух. Документи свідчать, що під кінець серпня солдати були виснажені, вражені смертями та дезертирством. Особливо відчутно окупанти реагували на обстріли з HIMARS, що неодноразово влучали в командні пункти.

– Погане матеріально-технічне забезпечення, низька кваліфікація воїнів. Наприклад, обладнання для глушіння українського зв'язку часто виходило з ладу, а безпілотниками керували ледве навчені солдати.

– Самодурство командування. Російський Західний військовий округ прямо заборонив підлеглому відступати з дрібної та непридатної позиції в невеликому селі Гракове.

Загалом, у бункері знайдено тисячі сторінок документів. Reuters переглянув понад тисячу з них. Вони детально описують внутрішню роботу російської армії та проливають нове світло на події, що призвели до однієї з найважчих поразок президента Володимира Путіна на полі бою: хаотичного відступу Росії з північного сходу України у вересні.

Додам від себе, що висновків два:

– Рашисти знали про наступ, але нічого вдіяти не змогли.

– Армію можна нафарширувати мобіками, але самодурство керівництва, хаос та деморалізацію нікуди не дінеш. Як і стара, морально застаріла техніка ніколи не складе конкуренцію сучасним українським озброєнням, наданим західними партнерами.

Вірте у ЗСУ. Підписуйтесь на "Орестократію"