Россия не способна восстановить потери в войне: как Путин милитаризует Украину

3 минуты
47,4 т.
Россия не способна восстановить потери в войне: как Путин милитаризует Украину

2000 единиц боевой техники и 400 танков – минимально подтвержденные потери ВС РФ после начала контрнаступления: Россия не способна восстановить темп потерь в войне

Видео дня

29 августа начались атаки ВСУ в Херсонской области, а 6 сентября начался Балаклейский прорыв. После освобождения нескольких тысяч квадратных километров украинской земли известный сайт Oryx, исследующий потери, подтвержденные фото и видео, с 3 сентября, то есть за 45 суток, пополнил свой отчет по потерям ВС РФ почти ровно на 2 тысячи единиц российской боевой техники, в том числе на 400 танков. Цифры, конечно, не полные, но это то, что может проверить любой исследователь, то есть минимально верифицированный, и они впечатляют.

Далее текст на языке оригинала.

Цікаво, що за даними Oryx, українці з загального числа втрат захопили за 45 діб починаючи з 6 вересня 197 танків! Це результат панічного "перегрупування" російських військ у Харківській та Херсонській областях, коли велику кількість техніки противник кидав, щоб полегшити собі втечу. А загалом у список захоплених зараховано 482 російських танки.

Загалом, російська армія ніколи при Путіні не отримувала від своєї промисловості стільки танків, максимальна цифра поставок у війська у 2021-му році, за офіційними даними РФ, складала 240 танків. Путін мілітарізує Україну такими темпами, якими ніколи не озброював навіть власні танкові війська.

Причому в Україні Росія втратила як мінімум 501 танк нових типів, які випускались після 1991 року - Т-72БА, Т-72Б3, Т-72Б3М, Т-80У, Т-80БВМ, Т-90А, Т-90М. Також серед 162 російських танків, рештки яких не ідентифікуються по фото, також є значна частка танків нових типів. Мінімально підтверджені, але не остаточні втрати нових танків ЗС РФ склади приблизно 35%.

(Для порівняння масштабів втрат танків, у Франції зараз у бойовому складі - 222 танки, у Британії - 225, Німеччини - 236. Тобто Україна захопила танків більше, ніж мають провідні країни Європи).

Такі ж вражаючі втрати зазнала і російська артилерія. З початку війни за базою даних Oryx росіяни втратили 359 самохідних та причіпних гармат.

У тому числі - 183 гармати калібру 152 мм, 4 - 203 мм, 1 240 мм.

Серед втрат 12 новітніх 152 мм САУ Мста-СМ2.

І знов росіяни потужно мілітарізували українську артилерію - захоплено 98 самохідних та 63 причіпних гармати.

Для порівняння - у Франції зараз всього 102 гаубиці.

Вражає також кількість мінімально підтверджених втрат росіянами реактивних систем залпового вогню - 142 одиниці, з них 50 українці захопили. Серед втрат 11 новітніх РСЗВ Торнадо-Г, та 5 ТОС-1А Солнцепьок.

Втрати зенітно-ракетних комплексів ЗС РФ - 78. Більшість втрат ми зараз не бачимо, бо росіяни їх тримають далеко від лінії фронту, і ураження антирадарними ракетами АГМ-88 ми ще не бачимо у повному обсязі.

Неймовірні втрати, і це тільки те, що потрапило на фото та відео. Як відомо, по-перше, росіяни активно вивозять свою знищену та розбиту техніку на металобрухт або на розбір на запасні частини. По-друге, далеко не всі втрати хтось знмімає та викладає, особиливо на окупованих територіях. По-третє, українські воїни приховують частину трофеїв, щоб мати необліковану важке озброєння, якою можна ризикувати без загрози втратити, мати позаштатні вогньові засоби.

Великі втрати зазнали повітряно-космічні сили – 112 літаків та гелікоптерів знищено! Це тільки підтверджені дані, бо росіяни втрати авіації ретельно приховують і намагаються не визнавати.

Такі втрати набагато перевищують можиловсті російської промисловості по відновленню втрат. Для порівняння, за весь 2020-й рік росіяни передали на озброєння ПКС всього 14 бойових літаків та 16 гвінтокрилів.

Для розуміння масштабів та важкості битви додам втрати України, вони на Oryx визначаються теж - 2013 одиниць озброєння (з них 317 танків, 131 гармата, 51 зенітно-ракетний комплекс, 68 літаків та гвінтокрилів). Бої йдуть жорстокі, ворог докладає усіх зусиль для знищення України.

Втрати російської армії у війні проти України значно перевищують можливості ворога відновлювати втрати. Україна отримує озброєння з 51 країни світу, а росіяни змушені звертатись до Ірану та змушені ставити у стрій старі Т-62, тому що нарощувати постачання нової сучасної бойовї техніки російська промисловість не може.

За цими неймовірними цифрами стоїть величний подвиг захисників України. По усім видам озброєння Росія переважає Україну в багато разів, по якості сучасної техніки - майже на покоління, по кількості боєприпасів – в десятки разів. Українці знищують росіян та наступають при багатократній технічній перевазі ворога, і ціна цих безпрецедентних подвигів дуже важка – життя наших кращих громадян, які знищують військову машину Путіна, яка нещодавно погрожувала дійти до Ла-Манша та захопити Європу.

Линк на Орикс. Кожна заявлена одиниця техніки може бути оглянута по фото та відео, яке додається по активному посиланню.

Дякую за скріни Івану Савельєву.

Россия не способна восстановить потери в войне: как Путин милитаризует Украину
Россия не способна восстановить потери в войне: как Путин милитаризует Украину
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...