Украина повторяет тактику США: что происходит на фронте

2 минуты
38,6 т.
Украина повторяет тактику США: что происходит на фронте

Серед військових, які планують та керують обороною країни є незадоволення про розповсюдження чуток, щодо оборонних та контрнаступальних дій ЗСУ, в ЗМІ та соцмережах.

Видео дня

Ряд публічних військових та журналістів з тих що в темі одностайно висловились з цього приводу. Ми, часто знаючи більше за пересічних громадян, намагаємось не писати зайвого, або спираємось на офіційні джерела, аби не нашкодити.

Та я розумію суспільство, яке хоче розуміти, що відбувається, а ще більше - хоче перемог. Я багато за ці роки писав про війну, деякі дописи навіть назвали пророчими.

Тож дещо внесу ясність у поточні події та повторю старі думки.

1. Налаштовуйтесь не на спринт, а на марафон. Стратегічно Україна перемагає - ми зберегли державність. Але сама Перемога, кується з багатьох факторів. І тільки після їх настання та співпадіння будуть перемоги на оперативному та тактичному рівнях.

2.Обмеження доступу на фронт журналістам та рекомендації щодо висвітлення війни від ЗСУ - рішення вимушене та необхідне. Бо одні журналісти знімають про героїв в ЗСУ, а дехто ганяючись за гарячими новинами, видає російській розвідці інформацію, які вони можуть здобути тільки з відкритих джерел. Пам'ятає, як орки викладали відео ушкоджень Антонівського мосту, а ми всі сміялись, що вони так корегують нашу арту? Так от, росіяни так само 60% розвідінформації беруть з відкритих джерел. Тому ЗСУ починають діяти так само, як діяли США в Афганістані, Іраку тощо... А саме дозувати перебування журналістів на передовій.

3. Поточна ситуація. Ідуть важкі бої на різних напрямках. На Херсонщині продовжуються позиційні бої. Здійснюється вогневе ураження об’єктів, які не дають ворогу змоги вчасно поповнювати запас боєприпасів, нарощувати угруповання військ, здійснювати безперервне управління військовими частинами і підрозділами.

В деяких районах іде поліпшення ЗСУ тактичних умов та зайняття більш зручних позицій. В Донецькій області найгарячіша ситуація в Пісках та Кодемах, ЗСУ проводять вогневі удари та маневри в Донецькій області з метою недопущення задіяння противником резервів.

По Криму ведуться підготовчі дії, реалізація яких залежитиме від ситуації на півдні в цілому.

На Харьківщині ідуть артилериські дуелі, позиційні бої, противник систематично наносить удари по нашим позиціям та цивільній інфраструктурі.

Війна надовго і попереду ще багато важкої та брудної роботи. Якщо зробимо її, як слід, то буде Перемога. Коли зробимо...

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...