Юрий Бутусов
Юрий Бутусов
Журналист и военный эксперт

Блог | Такая красота и такая сильная боль: погибла 28-летняя украинская Героиня

Такая красота и такая сильная боль: погибла 28-летняя украинская Героиня

Вчора на фронті під обстрілом загинула 28-річна воїн ДФТГ "Хартія" Владіслава Черних, аспірантка Національної фармацевтичної академії. Донька академіка Національної академії наук, відомого фармацевта Валентина Черних.

Видео дня

Влада була мирною людиною, вона мешкала у Харкові, пішла на війну добровільно як бойовий медик. Вона опанувала кілька видів піхотного озброєння, і показала себе відповідальним та сильним бійцем, яка намагалась виконувати на війні максимально відповідальні завдання без будь-яких послаблень.

Влада показала себе людиною сильних вчинків. Тому у "Хартії" вона перейшла у підрозділ ударних дронів, і багато зробила щоб помститись окупантам за розбомблений Харків. "Хартія" з травня виконує бойові завдання у першій лінії, разом з іншими силами оборони, і Влада розуміла, який це високий ризик. Але вона обрала шлях воїна.

28 грудня Влада Черних загинула як українська героїня. На згадку про цю видатну громадянку, щоб подивитись яка вона красива, розумна, вольова, та яка велика її жертва та жертва її родини заради усіх нас, раджу подивитись цей невеликий сюжет Суспільного.

В Росії на цій війні таке неможливе, бо нас їдуть вбивати відброси суспільства, маргінали, які не знайшли свого місця у нормальному житті, злочинці, вбивці, які можуть реалізуватись тільки на війні, і життя яких не дає людству ніякої доданої вартості.

А Україну захищають та гинуть найкращі, неймовірні люди, які творили майбутнє, які здатні змінити цілий світ.

Така краса і такий біль, такий сильний біль...

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...