Украинцы не забудут, что именно из Беларуси ворвались российские оккупанты

1 минута
24,4 т.
Украинцы не забудут, что именно из Беларуси ворвались российские оккупанты

На полях GLOBSEC перетнулися зі Світланою Тихановською. Думаю, наша коротка розмова вибивалася із загального контексту, до якого звикла пані Світлана.

Видео дня

Я звернула увагу на їі некоректну заяву , зроблену кілька тижнів тому, що, мовляв, білоруси врятували Київ від взяття його російськими військами і що "російська армія не почувалася комфортна на наших землях".

Відверто сказала пані Тихановській, як критично сприйняли її непродумані слова украінці, кияни, які вже 100 день відчувають на собі " порятунок білорусів". І особливо наша Армія і військові.

Я наголосила, що ми всі усвідомлюємо, в якій смертельній небезпеці перебувають і діють ті нечисельні білоруські партизани, які підірвали коліі чи зупинили пару потягів, ми дякуємо цим рідкісним сміливцям і громадянському суспільству. Але ці одиничні випадки не мають нічого спільного з байдужою позицією білорусів, які публічно не засудили війну.

Ми ніколи не забудемо, що саме з білоруської території вдерлися в Україну російські окупаційні війська, це ганьба , яка назавжди буде з Мінськом.

Від білоруської опозиції ми також чекаємо максимально точних формулювань щодо цієі війни. Особливо на міжнародних форумах.

Мені важливо було їй це сказати. Особливо в цей 100 день війни. Слава Богу, що в нас тільки два братських народи. Бо ще один ми б вже не потягнули.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...