Украинцы, вам нравится быть чьей-то половинкой?

1 минута
28,5 т.
Украинцы, вам нравится быть чьей-то половинкой?

Це буде дуже лайливий пост. Заберіть від екранів вагітних жінок та дітей. Я зазвичай не лаюся через слово, але в цьому випадку інакше не вийде.

Видео дня

Нах*я ви тягаєте ось це "моя вторая половина"? Ви, бл*дь, ох*їли? Вам справді подобається бути половиною когось (молодшою-меншою, звичайно)? Вам подобається, коли вас поблажливо поплескують по плечу і кажуть – ми тебе зґвалтували, звичайно, але тепер пожалiємо? На 107-й день вторгнення, коли вже вбито сотні тисяч українців, та мільйони депортовано? Ви, бл*дь, ніяк не позбавитеся меншовартості і сильно радієте, коли про вас співають хоч щось? Хоч хтось?

Бл*дь, усвiдомте – ми є нацією героїв. У світі тренд номер один – "будь хоробрим, як Україна". Ми відп*здячили під*расів (у поганому сенсi) так, що весь світ ох*ів, і продовжуємо пизд*чити, щодня. І тут якийсь п*дар (в поганому сенсі) тоненьким мерзенним голосочком, картинно розмахуючи кистями рук (маніпулюючи, це перше, чого вчать на курсах НЛП), пропонує вас пожалiти і називає вас своєю "другою половиною", а ви розчулюєтеся? Вiн або чогось хоче та бреше, або тупий і не розуміє, що таке сьогодні зґвалтована Україна, і що з нею не треба так. Що для мене одне й те ж – тупий чи брехун.

Не будьте придурками.

Ми їх просто знищимо, крапка.

Нехай співають, с*ки. Їм це не допоможе.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...