Враг заманивает Украину в "зерновую" ловушку

2 минуты
32,9 т.
Враг заманивает Украину в 'зерновую' ловушку

Вниманию тех, кто интересуется темой разблокирования украинских портов.

Видео дня

Тема "переговоров" о "разблокировании" украинских портов в Черном море является лишь фрагментом нового плана РФ по достижению в ближайшие недели временного "зернового перемирия". Как условия подготовки для новой массированной атаки по всему фронту. Именно временное перемирие. Все остальное – отвлечение внимания.

Анализ результатов мониторинга, проводимого "Институтом Черноморских стратегических исследований" по многим направлениям свидетельствует о следующем:

1. Под предлогом вывоза зерна РФ желает перемирие на несколько месяцев, чтобы усилить свою группировку в Украине, предоставить ей отдых, подтянуть резервы.

Далее текст на языке оригинала.

2. "Зернове перемир'я" потрібне РФ для того, щоб мати час для фіксації нових "територіальних надбань" - тобто анексії окупованих територій Херсонської, Запорізької, Харківської областей та "ЛДНР".

3. РФ робить ставку на те, що відмова України від "зернового перемир'я" надасть змогу обвинуватити саме її в провокуванні голоду в країнах Азії та Африки. Хоча саме РФ розкручує шантаж голодом.

4. РФ розраховує, що "зернове перемир'я" призведе до заспокоєності в ЄС та США та відповідно - до зменшення актуальності підтримки України з їхнього боку як у військо-технічній сфері, так і фінансової та санкційної.

5. РФ намагається тягнути час якнайближче до нового опалювального сезону, який буде проблемним не тільки в Україні, але й в країнах ЄС. Тобто до світової інфляції в ЄС додадуться зимові проблеми з опаленням.

Можна написати ще декілька пунктів, але вже й так зрозуміло.

Впевнений, що в командуванні ЗСУ та політичному керівництві це чітко усвідомлюють.

Наприкінці зауважу, що РФ у своїй ненависті до України не змогло утриматися від нанесення ракетного удару саме з Чорного моря по Вінниці 14/07/2022 - тобто наступного дня після технічних перемовин в Стамбулі по зерну, що відбулися 13/07/2022.

Фактично цей ракетний удар з Чорного моря мав би перекреслити безпідставні сподівання на успіх зернових перемовин як в усвідомленні керівництва Туреччини, так і в ООН. Щодо країн ЄС та США - ми й до того не бачили там таких сподівань

Отже, я б не радив друзям з морського бізнесу "без надії сподіватися".... Треба й надалі розвивати альтернативні шляхи суходолом...

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...