ВСУ контролируют большую часть плацдарма вокруг Северодонецка, в городе идут бои – глава ВЦА

1 минута
19,0 т.
ВСУ контролируют большую часть плацдарма вокруг Северодонецка, в городе идут бои – глава ВЦА

Збройні сили України контролюють велику частину плацдарму навколо Сєверодонецька на Луганщині. На території міста тривають дуже потужні бої, ситуація складна, проте ЗСУ тримають оборону та не здають позицій.

Видео дня

Про це в ефірі "Еспресо" розповів голова ВЦА Сєверодонецького району Роман Власенко. Він додав, що мости всі підірвано, тому прямої комунікації з підконтрольним Україні Лисичанськом немає (чтобы посмотреть видео, доскролльте до конца новости).

"В Сєверодонецьку дуже гаряче на сьогодні. Продовжуються артилерійські обстріли, продовжуються вуличні бої. Хлопці тримають Азот, Промзону, населені пункти, які поруч, та житлові масиви неподалік…Мости всі підірвані, прямої комунікації з Лисичанськом немає, але ЗСУ контролюють навколо Сєверодонецька дуже великий плацдарм, порівняно з Промзоною", –зазначив Власенко.

Напомним: ситуация в Северодонецке для украинских защитников остается сложной, но контролируемой, однако существует угроза окружения со стороны Попасной, рассказал капитан Нацгвардии, командир батальона терробороны "Свобода" Петр Кузык.

Защитникам удалось оттеснить врага из одного квартала и занять новое здание. Оккупанты же задумали штурм в отместку.

Как сообщал OBOZREVATEL:

  • російські війська основний фокус уваги нині зосереджують на взятті Сєвєродонецька – адмінцентру підконтрольної Україні частини Луганської області. Більш ніж 90% її площі вже захоплені ворогом, під час боїв частина районів просто переходить із рук в руки;

  • у Сєвєродонецьку війська російських окупантів втрачають солдатів сотнями, проте підтягують резерви та продовжують рівняти місто із землею. Штурм міста не припиняється.

Только проверенная информация у нас в Telegram-канале Obozrevatel и Viber. Не ведитесь на фейки!