Роковая ошибка врага

1 минута
79,6 т.
Роковая ошибка врага

Эта война была ожидаемой и неожиданной одновременно.

Видео дня

Кажется, еще вчера я руководил консалтинговой компанией, а уже сегодня я делаю все от меня зависящее для помощи нашей армии, медикам и территориальной обороне.

Украинцы еще раз доказали свою сплоченность и способность к самоорганизации в критические моменты.

Мы это уже видели в 2014 году, когда руками волонтеров была укомплектована армия и обеспечена всем необходимым. Мы снова видим это сейчас.

Далее текст на языке оригинала.

Це – унікальний код нашої нації. Це саме та фатальна помилка нашого ворога, який вирішив просто закрити на це свої очі або повірити в свою ж нісенітницю, що українці такі ж самі, як і росіяни.

І ця помилка коштуватиме ворогу життя і нормального майбутнього для багатьох поколінь їх людей.

Ворог розраховував на свої hard skills та зробив ставку на свою вогньову міць проти наших soft skills, цінностей та національної ідентичності. І програв.

Так, ми ще не перемогли ворога і не закінчили війну, але ворог вже отримав нищівного удару. Його хвалена армія розбита вщент, а держава – на грані економічного колапсу.

Але не треба себе тішити швидким закінченням цієї війни. На жаль, нам треба готуватись до довгострокової роботи і перебудови життя під нові воєнні реалії. Наразі задача кожного з нас – сісти і виважено подумати, як саме я можу бути корисний своїй сім’ї, своїм близьким, своїй державі. А далі –почати діяти, робити роботу, яка буде нас крок за кроком рухати до перемоги.

Від дій людей, волонтерів, бізнесу та політиків залежить наше майбутнє і кожен з нас має зробити якомога більший вклад у його забезпечення.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...