УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Виктор Андрусив
Виктор Андрусив
Виконавчий директор Українського інституту майбутньог

Блог | Большое наступление РФ уже идет. Как Китай помог Москве

Большое наступление РФ уже идет. Как Китай помог Москве

Ранее я уже писал, что Путин стоит перед выбором продолжить наступательную кампанию сейчас на Донбассе или отложить на потом с возможностью движения на Харьков. Причина этому нехватка ресурсов. Не человеческих, а технических. Однако, судя по всему я, и не только я, ошибся. И причина тому Китай.

Далее текст на языке оригинала

Останні марші колон техніки на Донбасі показують, що не зважаючи, на колосальні втрати орки мають можливість швидко відновлювати і виробляти техніку в достатній кількості, щоб підтримувати темп наступу. Це викликало здивування, з огляду на ту інформацію, яку ми мали про їх спроможності. Також ми явно не бачили китайської техніки, яка б вказувала на допомогу. Однак, Китай допоміг не цим. Судячи з усього він допоміг станками, і комплектуючими. Тому можна спостерігати як горять сотні російських бмп, але вони швидко модернізують і виробляють нові. 

Поки США не можуть прийняти жалюгідний пакет допомоги нам, Китай тихо створив умови, щоб путін не програв. На цьому фоні погрози американських політиків китайцям виглядають ще жалюгідніше. 

Тому повертаючись до питання великого наступу - він вже йде, і його ціль захопити весь Донбас. Але всі інші можливі наступи залежать виключно від масштабу російських втрат понесених в цьому наступі. На жаль, у нас все менше чим їм ці втрати робити. 

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...