newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Мирослав Гай
Мирослав Гай
Офицер, волонтер, военный журналист

Блог | Кассетные боеприпасы наведут шорох в российских окопах

Кассетные боеприпасы наведут шорох в российских окопах

Я не могу понять, почему так все переполошились из-за кассетных боеприпасов, которые США решили предоставить Украине?

Далее текст на языке оригинала.

Міжнародні організації, які волають, мають спонсорами та членами РФ. ОБСЕ, Humans rights watch, Юнісеф тощо – всі мають РФ почесним членом, величезні взноси з Росії та, як бонус, агентів СВР, ГРУ та ФСБ, агентів впливу всередині організацій.

Господи, та країна терорист головувала в ООН і розповідала про бойових комарів та бойових гусей. Тотальний провал міжнародної безпеки, етики та здорового глузду.

Німеччина, яка заперечує, вже отримала новий термін – шрьодінгернізація. Як ознаку підкуплення німецьких політиків росіянами.

Касетні боєприпаси наведуть шороху в російських окопах, але всі керівні документи НАТО передбачають панівну силу в повітрі. Дадуть F16, повернуть ядерну зброю віддану Україною, от тоді хай волають, а зараз не варто.

Тим більше росіяни вже використовують касетні боєприпаси, разом з забороненим озброєнням, на зразок протипіхотних мін, фосфору тощо....

А зараз, після передачі Україні касетних боєприпасів, просто більше окупантів не повернеться додому в РФ. Так не треба було і приходити.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...