Момент истины: украинская армия за две недели разрушила миф о "славе русского оружия"

1 минута
31,8 т.
Момент истины: украинская армия за две недели разрушила миф о 'славе русского оружия'

За 75 днів війни українці зробили кілька важливих і корисних відкриттів, можна сказати ментальних проривів. Причому на різних суспільних рівнях.

Видео дня

* Українські селяни, які побували в окупації, побачили, що росіяни дикуни і голота, бо зроду не бачили унітаза і взагалі "де їсть, там і сере" (с). Це важливе розуміння різниці побутової культури.

* Велика частина середнього класу, вихована на Булгакові, БГ і лекціях Д. Бикова, глядачі Дудя і Собчак вжахнулись від боягузтва, покори і безхребетності своїх кумирів з колишньої метрополіі і перестали заглядати їм до рота. Ну майже. Все ще прийде.

* Покоління тіктокерів виявило, що російський контент це униле г.мно, порівняно з нашим, де українська арта розносить російські позиції.

* Украінські інтелектуали побачили провали західних інтелектуальних еліт, стереотипи і обмеженість мислення західних академічних середовищ.

* Українські віряни побачили, що у простих українських капеланів на передовій кращий моральний компас, аніж у Папи Римського.

* Українські феміністки вжахнулись від тупості своїх західних колежанок, які виступили з гаслами "Ні війні! Війна це чоловічі ігри! Не давайте зброю Україні, бо це розпалить конфлікт".

* Українська армія за два тижні зруйнувала міф про силу російської армії і "славу русского оружия".

Ціна цих прозрінь дуже-дуже висока і трагічна. Але мені здається, нам століттями бракувало такого моменту істини, іншого погляду на себе серед інших. Ось такого самоусвідомлення. Відчуття власної сили, непереможності і моральноі правоти.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...