О "хитрых псевдореферендумах от Путина", незаконных по определению

1 минута
16,8 т.
О 'хитрых псевдореферендумах от Путина', незаконных по определению

Все більше інформації надходить із окупованих територій про різноманітні хитродупі методи окупантів щодо формування списків "правильних українців", які проголосують на можливому "путінському псевдо-референдумі". Одним пропонують матеріальну допомогу та вносять до списків, іншим - безкоштовне навчання із проживанням у гуртожитку за умови зради своєї Держави. Коли я дивився російське пропагандистське відео про безкоштовний вступ до одного із окупаційних Херсонських вишів всіх охочих та на всі ймовірні спеціальності, згадалися рядки "Інтернаціоналу", колишнього гімну СРСР і УРСР, які в перекладі з французької на російську одеситом Яковом Коцом містили рядок:

Видео дня

"Хто был НИЧЕМ, тот станет ВСЕМ".

Очевидно, що місцеві галуляйтери як і "безкоштовний сир та освіта" потрібні окупантам лише на короткий період для проведення "псевдо-референдумів від Путіна".

Водночас зауважу й про відсутність чіткої та усталеної позиції влади щодо ймовірних "путінських референдумів". Один високопосадовець стверджує, що їх Путін і взагалі не збирається проводити, інший владець - що вони небезпечні бо унеможливлять майбутні "мирні переговори"?!

Як правильно діяти?

Довести до наших партнерів та світової спільноти, що:

1. Згідно статті 73 чинної Конституції України ВИКЛЮЧНО ВСЕУКРАЇНСЬКИМ референдумом вирішується питання про зміну території України.

2. Питання проведення місцевого референдуму в сучасній Україні неузаконене,а отже неможливе в принципі.

3. Навіть, якщо взяти до уваги норми закону про всеукраїнський та місцевий референдуми, який діяв з 1991 до 2012 року, то умовою проведення місцевого референдуму повинно було бути рішення МІСЦЕВОЇ РАДИ, а умовою ухвалення рішення - участь БІЛЬШ як ПОЛОВИНИ мешканців міста чи громади.

Переконаний, що таких рішень окупанти не здатні забезпечити навіть під дулами автоматів.

Таким чином, будь-які розмови про ймовірні варіанти проведення "Путінських місцевих референдумів" повинні визначатися як апріорі НЕЗАКОННІ й ЗЛОЧИННІ, які НІКОЛИ та НІ за ЯКИХ обставин не будуть визнані УКРАЇНОЮ та СВІТОМ!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...