Мирослав Гай
Мирослав Гай
Офицер, волонтер, военный журналист

Блог | Почему тактика ВСУ эффективнее тактики ВС РФ

Почему тактика ВСУ эффективнее тактики ВС РФ

РФ действует по тактике РСФСР, по "лучшим" заветам Ленина и Троцкого, а именно по тактике массового террора. Так они действовали в 1917-м и до сих пор. Это было в известной степени эффективно в первой половине и середине 20 века. Таким образом Россия провела уникальный для человечества эксперимент по негативной селекции, когда уничтожались и иммигрировали лучшие, а размножались худшие. Результат налицо. Нация манкуртов, уродов и садистов. Украину уберегла близость к границам с цивилизованным миром. Несмотря на все геноциды, мы уберегли человеческий потенциал.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Зараз РФ витрачає дороге озброєння на нищення цивільного населення в стратегії масового терору та залякування. Десятки мільйонів доларів витрачаються не на військову структуру, а на цивільних.

ЗСУ ж, через певний гуманізм та економію, витрачають безцінне бк на нищення воєнної інфраструктури ворога, складів озброєння, техніки, нейтралізації командного складу противника, їх пунктів логістики.

В результаті РФ нас залякати не вдалося, а ми, витрачаючи менше і дешевше, нищимо більш ефективно їх дороге обладнання та особовий склад.

За всю епопею на острові Зміїний РФ втратило технікою і кораблями більше мільярда долларів.

Одна Богдана, ціною до 2 мільйонів, знищила техніки та бк окупантів під 50 мільйонів доларів.

Тактика терору у 21 столітті приводить не до страху, а до ненависті. Окупантів хочуть нищити усі градації громадян: за віком, статтю, соціальною приналежністю тощо.

Тому тактика ЗСУ виявилася ефективнішою не тільки з військової та економічної точок зору, але і з інформаційної та політичної.

Росії та РФ ніколи більше не буде в Україні надовго. Бо Росія неефективна. Вона просто не здатна бути ефективною. В стратегічній перспективі цієї держави не існуватиме.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...