Антон Павлушко
Антон Павлушко
Активист, Мюнхен

Блог | "Нас обманули": мобилизованные из "республик" сдаются в плен, но не сопротивляются россиянам

'Нас обманули': мобилизованные из 'республик' сдаются в плен, но не сопротивляются россиянам

Іноді на задньому плані слухаю інтерв'ю Золкіна з полоненими мобілізованими з ЛНР-ДНР. Багато ниття, як їх обманули, чогось не дали, не туди повезли і тіпа більше не будемо.

Видео дня

Загалом чудова тактика росіян. На відео ми бачимо те, що вижило. Втрати в "рєспубліках" серед місцевого населення набагато більші ніж у росіян - ось таке моє суб'єктивне відчуття дослідника.

На їх місці могли б гинути звичайні росіяни, щоб ще більше зменшувати бажання росіян лізти в Україну. Але замість них нашим доводиться перемалювати оцей мобілізований військовий непотріб.

Так, вони за першої ж нагоди залюбки здаються у полон і взагалі особливо не рвались на фронт. Але маємо те що маємо - на фронті вони по російський бік.

Всі на відео такі відпиті роботяги. Частенько безвихідь занесла їх на контрактну службу у місцеві армії. Могла з українським паспортом занести кудись на будівництво в Чехію чи на клубнику до Польщі, але найлегшим було піти куди ближче.

Причому це ж реально безкоштовна піхота, яка закриває купу потреб росіян у в-окопі-постояти, блокпост-поохороняти. Так би похоронки рясно йшли до Саратова чи Пєнзи, а так у Горловку чи Красний Луч.

Зброю хоча і дають, але ви колись чули, щоб вони розстріляли приставлених до них росіян та здались чи втікали від росіян? Переховувались, не рвались на фронт, геройства не показували - це так, але якогось особливого супротиву мобілізації я не бачу. Все зводиться до "нас обманулі".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...