Оккупанты не просто так свезли в Мелитополь химические лаборатории

1 минута
29,3 т.
Оккупанты не просто так свезли в Мелитополь химические лаборатории

За повідомленням компанії "Енергоатом", 26 серпня о 14:04 було приєднано один із зупинених 25 серпня енергоблоків Запорізької АЕС і наразі відбувається набір потужності. Нарікань та зауважень у роботі обладнання та систем безпеки наразі немає.

Видео дня

 

Проте занепокоєння викликають заяви та дії російської сторони. Так, глава міноборони рф сергій шойгу заявив, що на територію США з України нібито почали вивозити "штами небезпечних мікроорганізмів". Віце-спікер радфеда костянтин косачов висловив побоювання з приводу того, що "Київ може використати напрацювання біолабораторій США для диверсій на [тимчасово окупованих росією] територіях".

 

Крім того, окупанти завезли до Мелітополя близько 10 хімічних лабораторій, ймовірно, для порятунку своїх офіцерів та генералів, у разі радіаційної небезпеки на Запорізькій АЕС.

 

Таким чином, незважаючи на те, до атомники Запорізької АЕС – справжні герої, які невтомно і міцно тримають на своїх плечах ядерну та радіаційну безпеку України та всієї Європи та самовіддано працюють, щоб рідна країна мала життєдайну електроенергію, очільники кремля не залишають можливість ядерного шантажу.

 

В сучасному міжнародному праві ще немає таких понять, як державний ядерний тероризм або держава – ядерний терорист, оскільки ще не сформувалося остаточно таке поняття, як державний тероризм, різновидом якого є державний ядерний тероризм. Однак злочинні дії росії можуть дати поштовх до того, щоб Україна, як одна з жертв державного ядерного тероризму, виступить з ініціативою прийняття відповідної резолюції Генеральної Асамблеї ООН, що стане початком розробки міжнародної конвенції, спрямованої також на попередження і боротьбу з актами державного ядерного тероризму.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...