Гала Кавун
Гала Кавун
Журналист

Блог | Помни о Херсоне. Трагедия Сиреневого парка

Помни о Херсоне. Трагедия Сиреневого парка

Спротив херсонців окупації був і залишається одним із найяскравіших прикладів героїзму українського народу в нашій з вами сучасності.

Видео дня

Всі ми бачили кадри з Херсонщини, де місцеві з голими руками йшли на російську військову техніку, вибиралися з українськими прапорами на ворожі БМП, абсолютно безстрашно влаштовували мітинги під постріли російських виродків.

Але багато хто пропустив момент страшної відплати русні. Хто б сумнівався, що вона буде?

Однією з таких трагедій були події у Бузковому парку, де у перші дні вторгнення російських військ на Херсонщину містяни намагалися зупинити бронеколону окупантів.

Всі, як один, вони там і полягли. Понівечені тіла загиблих знайшли у Бузковому парку. Зважаючи на характер уражень і травм (люди просто розірвані навпіл, не мають кінцівок тощо), їх розстріляли щонайменше з крупнокаліберних кулеметів.

Херсонці ховалися за деревами, поруч із їхніми понівеченими тілами стояли пляшки з коктейлями Молотова.

Окупанти не давали розібрати тіла, однак місцевому священнику вдалося поховати земляків у братській могилі.

"Звершив чин поховання бійців херсонської ТрО, які загинули в ході бою з росіянами у бузковому парку по вул. Нафтовиків.

Помоліться за людей, які виявили надзвичайну мужність у нерівному бою!" - написав отець Сергій.

В одного мого друга - воїна і волонтера - в Інстаграмі стоїть одна єдина світлина. Під нею є підпис: "Помсти смерть великих лицарів".

Помни о Херсоне. Трагедия Сиреневого парка

Великі лицарі можуть не носити обладунків. Великий лицар може жити всередині дрібнесенької дівчинки-парамедика, волонтера, що працює без зупину, забувши про власне життя і здоров'я, звичайного чоловіка середніх років і невиразної зовнішності, який виходить проти танку з коктейлем Молотова в руках.

Пам'ятай про Херсон.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...