У россиян не хватает снарядов, а потери за неделю больше, чем в войнах в Чечне

1 минута
54,6 т.
Силы обороны юга уничтожают российских оккупантов

По-перше, судячи з стрічки російського пропагандиста, він написав про бої за село Павлівка під Вугледаром. Село атакують понад тиждень підрозділи 155-і бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ, і, до речі, досі його не захопили. Під час війн у Чечні морська піхота ТОФ РФ за кілька років втратила 63 чоловіка загиблими. У селі Павлівка вже за тиждень морпіхи з Владівостока втратили більше.

Видео дня
У россиян не хватает снарядов, а потери за неделю больше, чем в войнах в Чечне

А друга теза допису важлива: війна і для нас, і для росіян стала боротьбою засобів розвідки та засобів ураження. Снарядів калібру 122 мм не вистачає для вирішення усіх вогньових завдань на великому фронті навіть вже у російській армії. Це не значить, що снаряди у ворога закінчаться, це значить, що склади у росіян також вичерпуються, і вони починають працювати тільки тими снарядами, які виробляє їхня промисловість та які вони можуть отримати від своїх союзників.

Так само і Україна зараз має розраховувати не тільки на поставки союзників, але й на власне виробництво снарядів. 120 мм міни, 122 та 155 мм калібри є ключовими для нашоі артилеріі.

І мін і снарядів на тотальній війні багато не буває. Треба розгортати виробництво, в наступному році війна вже не буде вестись старими запасами, перевага у війні буде у того, хто зможе розгорнути більш масштабне виробництво засобів ураження.

Наші союзники забезпечують нам більшу частину наших потреб, але снарядів та мін забагато не буде, це основний для нас дефіцит. Виробництво снарядів та мін має стати головним приорітетом, на який треба концентрувати усі можливі виробничі потужності.

Виробництво мін можливо розгорнути на різних промислових потужностях.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...