newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Мирослав Гай
Мирослав Гай
Офицер, волонтер, военный журналист

Блог | Все, кто решит убрать срочную службу – российские агенты влияния

Все, кто решит убрать срочную службу – российские агенты влияния

О срочной службе.

Сейчас в Украине все чаще раздаются мнения от великих политиков, а до этого от великих военных, что срочную службу нужно отменить, заменив контрактной. Были идеи даже, что ТРО будет учить население базовым навыкам, вместо срочной службы. Такую идею мне, в частности, озвучивал один из командующих до 22 года, надеюсь, он в розыске.

Далее текст на языке оригинала.

Я вважаю, що ця ідея була внесена росіянами та нав'язувалася їх агентами в інформаційному полі України.

Пару років тому спілкувався з високопоставленим представником міністерства оборони Німеччини на цю тему.

Він запитав мою думку про декілька нових законів, я пояснив свою позицію, а потім він сказав мені таке:

"Ми вже декілька років намагаємось повернути строкову службу в Німеччині, але є проблеми з законодавством, а головне, ми не можемо повернути розпущену інфраструктуру комісаріатів (у них вони інакше називались): облік, медичні комісії тощо. Людей та фахівців немає. Якщо ви знищите строкову службу та систему мобілізації, то вже не поновите". Це буквально дослівно.

Видео дня

Всіх, хто під час війни вирішить прибрати строкову службу, я вважатиму російським агентом впливу, або корисним ідіотом для РФ.

Україна має стати європейським Ізраїлем, де строкову службу має пройти все населення, а без служби в армії неможливо було б влаштуватись на роботу в державному секторі.

До цього маємо прагнути.

P.S. Додам ще думку. Хабарі у військкоматах – це не нове явище. Ще з радянщини, якщо ти не міг вступити у виш, то родина давала хабаря, і це була ознака багатої родини, у якої народився бездар, що не може вступити в інститут навіть за хабаря. Служити в Армії стало почесним після 14 року. Сили оборони зараз забезпечують первинний інстинкт людини та нації – безпеку.

А я б заборонив обіймати посади на державній службі без попередньої служби в ЗСУ чи силах Оборони.

Хабар як явище – погане. Але, на мою думку, треба ситуацію повернути так, аби люди давали хабарі, щоб потрапити в ЗСУ, бо без цього не отримати посади навіть вчителя в школі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...