Герои из Азовстали нужны стране живыми, а не названиями улиц или упоминаниями в учебниках

1 минута
14,9 т.
Герои из Азовстали нужны стране живыми, а не названиями улиц или упоминаниями в учебниках

Мабуть, будь-які рішення мають право на існування. Але, свого часу я втратила рештки поваги до однієї людини, почувши відверту відповідь на запитання, яке не давало мені дихати.

Видео дня

ДАП. Незламна позиція. Незламні люди, серед яких були і мої друзі. Люди, міцніші за бетон. Чому їх не вивели, коли була можливість? Чому вони лишались обороняти рештки того, що не мало ніякого вже стратегічного значення?

- Бо країні були потрібні герої.

Якийсь час я не могла оговтатись, згадуючи ту відповідь. Відповідь від людини, яка мала вплив тоді на ситуацію. Але прийняла рішення зробити з хлопців символ, поклавши їхні життя на алтар публічної жертовності. Їх знищували майже в прямому етері, на очах всього світу. І воно мені болить досі.

Хлопці і дівчата з Азовсталі - герої. І вони потрібні країні. Живими. Не назвами вулиць, не меморіальними дошками, не згадками в підручниках і не принтами на худі. Живими.

Навіть, якщо їх шлях до життя - через полон і обмін. Навіть, якщо хтось бачить в цьому зраду. Вони вже зробили більше, ніж може зробити людина. Так, країні завжди будуть потрібні герої. Але не обов'язково посмертно.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...